تعداد کرونایی ها در کازرون به ۸۶ رسید

به گزارش عصر کازرون ، بندر برامکی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون با اشاره به اینکه تعداد مبتلایان ویروس کرونا در شهرستان کازرون، به ۸۶ نفر رسید، اظهار کرد: آزمایش ۲ نفر در شهرستان کازرون مثبت شد و به بیماران مبتلا به کرونا پیوستند.

او با بیان اینکه از مبتلایان به کووید ۱۹ در شهرستان کازرون ۶۷ نفر بهبود یافته اند، اضافه کرد: ۲ نفر در بیمارستان بستری هستند و ۱۳ نفر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون افزود: پیش از این، تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان کازرون ۸۴ نفر بوده و ۴ نفر نیز جان باخته بود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون با بیان اینکه کرونا با هیچ کس شوخی ندارد، مردم این ویروس را جدی بگیرند، تصریح کرد: شهروندان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامتی خود، خانواده و جامعه، ارتباط مستقیم اجتماعی را کم کرده، در خانه بمانند و از تردد‌های غیرضروری خودداری کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان فارس تا دیروز سه شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۶ هزار و ۹۷۰ نفر بوده است و ۱۱۶ نفر از آن‌ها جان خود را دست داده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون