تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا، بیانگر ذلت این کشور است

به گزارش عصر کازرون، امام جمعه کازرون گفت: تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رئیس جمهور آمریکا بیانگر ذلت و زبونی این کشور در مقابل روحیه مقام نیروهای مسلح و ارتش ماست.

حجت الاسلام خرسند در آیین بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی که در مرکز آموزشی ۰۷ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در کازرون برگزار شد، افزود: این اقدام آمریکا یک حرکت تبلیغاتی بی اساس است و بیانگر قدرت نیست بلکه نشان دهنده ضعف این کشور است.
وی، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیشینه انقلابی، مذهبی و ساده زیستی شهید صیاد شیرازی، بیان داشت: این مایه افتخار برای نیروهای مسلح ماست که چنین فرماندهی داشته است.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نوزدهم فروردین ۹۸ با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد.

در پی این تصمیم آمریکا، جمهوری اسلامی ایران هم در اقدامی متقابل، دولت آمریکا را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام را به عنوان گروه های تروریستی شناسایی کرد.
فرمانده مرکز آموزش ۰۷ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در کازرون که خود از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس است در این مراسم گفت: امروز در مقابل دشمن، نیروهای ارتشی، سپاهی، بسیجی و نهاد انتظامی از یکدیگر جدا نیستند بلکه مقاوم و استوار در مقابل تهدیدهای تبلیغاتی و بی اساس آمریکا مقتدرانه ایستاده اند.
امیر علی حقیقت جو همچنین با تجلیل از مقام شهدا ی ۸سال دفاع مقدس بیان کرد: برای این که ادامه دهند راه شهدا از جمله شهید صیاد شیرازی باشیم، باید ولایت فقیه را تنها نگذاریم و با بصیرت و آگاهی از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنیم.
شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی درسال ۱۳۲۳ خورشیدی در روستای کبود گنبد شهرستان درگز از توابع استان خراسان رضوی تولد یافت. وی فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، عضو شورای عالی دفاع و یکی از فرمانده هان دوران دفاع مقدس بود.
وی، پیش از پیروزی انقلاب اسلامی به مدت چندسال در بخش های مختلف ارتش به ویژه در غرب کشور به پاسداری از کشور پرداخت و در سازماندهی و فعالیت نیروهای انقلابی در ارتش تلاشی گسترده داشت.
امیر سپهبد علی صیاد شیرازی بیست و یکم فروردین سال ۷۸ در تهران در مقابل در منزل خود به دست منافقان کور دل به شهادت رسید.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون