تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهر

به گزارش عصر کازرون وبه نقل از روابط عمومی شهرداری کازرون پلیس تخلفات ساختمانی شهرداری، از چندین مورد ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهر جلوگیری نمودند که طی این عملیاتها، کلیه پی کنی ها و بناهای غیرمجاز در حال احداث تخریب گردید.

در همین راستا و در ادامه برخورد قانونی شهرداری کازرون با ساخت و سازه های غیر مجاز  واحد سد معبر و پلیس تخلفات ساختمانی شهرداری کازرون با حکم دادستان محترم شهرستان کازرون و با همکاری نیروی انتظامی دو مورد ساخت ساز غیرمجاز پایین تر از فرهنگ شهر و همچنین دو مورد پی کنی جنب موتوری شهرداری تخریب و به وضع اولیه برگردانده شد.

این افراد بصورت شبانه اقدام به ساخت ساز  و پی کنی و کرسی بندی کرده بودند که با اطلاع ماموران تخلفات ساختمانی شهرداری ضمن ممانعت از ادامه کار کلیه وسایل ساختمانی مورد استفاده  جمع آوری و ساخت سازهای غیر مجاز تخریب شدند .

لازم به ذکر است بر اساس ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها مالکین اراضی و املاک واقع در محدوده شهر و حریم آن قبل از هر اقدام عمرانی یا تفکیک اراضی و شروع ساخت و ساز می بایست از شهرداری پروانه اخذ نمایند در غیر این صورت اگر فردی یا مالکی اقدام به ساخت ساز غیر مجاز نماید شهرداری به طور جدی و قاطع بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون