مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری کازرون خبر داد

تجهیز آتش نشانی کازرون به تشک نجات A50

به گزارش دریافتی عصرکازرون؛  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده و در سایه حمایت شهردار کازرون و شواری اسلامی شهر کازرون، آتش نشانی کازرون به تشک نجات A50 مجهز شد.

علی پولادیان با اشاره به خرید و تحویل این تشک نجات افزود: با توجه به تراکم سازی و افزایش ارتفاع ساخت و سازهای مسکونی و تجاری در کازرون، این تشک نجات خریداری شده تا در مواقع لزوم و حین حوادث بتوانیم برای نجات جان افراد محبوس در واحدهای طبقات بالای واحدهای ساختمانی از آن استفاده کنیم.

وی افزود: تشک مزبور در ابعاد ۴٫۵ در ۴٫۵ و ارتفاع ۲٫۵ متر و وزن ۷۰کیلوگرم میباشد که به پس از تست و طی مراحل استاندارد تحویل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون افزود: این تشک نجات که با یک فن ایتالیایی که قابلیت کار با موتور برق های اضطراری را دارا می باشد در مدت زمانی ۱دقیقه از هوا پر می شود که ارتفاع مفید برای پرش بر روی این تشک نجا ت ۱۵متر برای ساختمان های تا ۵ طبقه قابل استفاده است.

پولادیان بیان کرد: آموزش های لازم در خصوص راه اندازی این تشک که با اعتبار ۲۵۰میلیون ریال خریداری شده، توسط مربی شرکت فروشنده به پرسنل آتش نشانی کازرون ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: این تشک از جنس مشمع از p.v.c آلمانی که ضد خش، ضد سایش، ضد اسید و مقاوم در برابر حرارت و پارگی ست و قابلیت پرش همزمان دو نفرتا ۱۵۰ کیلوگرم از ارتفاع ۷ متری را دارد که دارای  ۲سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش می باشد.

toshak a50- atashneshani toshak atashneshani a50

تهیه و تنظیم خبر: اسماء بادپا

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون