در جمع نمازگزاران عید فطر صورت گرفت:

تجلیل از دانش آموزان کازرونی مقام آور کشوری +عکس

به گزارش سرویس فرهنگ عصر کازرون؛ از ۳۰ دانش آموز دختر و پسر کازرونی که در مسابقات علمی، قرآنی، ورزشی، فرهنگی و هنری توانسته بودند به مقام های برتر کشوری دست یابند، در حضور نمازگزاران تجلیل شد.

همزمان با برگزاری نماز عیدسعید فطر از ۳۰ دانش آموز دختر و پسر کازرونی که در مسابقات علمی، قرآنی، ورزشی، فرهنگی و هنری توانسته بودند به مقام های برتر کشوری دست یابند، توسط حجت الاسلام و المسلمین خرسند، امام جمعه کازرون، در حضور نمازگزاران تجلیل شد.

کاظم عباسی، مدیر آموزش و پرورش کازرون، در حاشیه این مراسم گفت: خوشبختانه دانش آموزان کازرونی توان جسمی و ذهنی لازم را در رشد و شکوفایی علمی و ورزشی دارند و حمایت والدین، برنامه ریزی، آموزش و پشتکار مربیان راه را برای آنها هموارتر خواهد کرد.

وی با ابراز خرسندی از درخشش دانش آموزان در سطح کشور افزود: آموزش و پرورش و معلمین با تمام توان در خدمت دانش آموزان هستند تا از نظر علمی، اخلاقی و … رشد کنند و باعث افتخار شهر و کشور باشند.

مدیر آموزش و پرورش کازرون افزود: مشارکت عملی مردم باعث افزایش کیفیت خواهد شد بنابراین حمایت و همکاری مادی و معنوی مردم با مدارس باعث افزایش کیفیت و کارآیی می شود.

شایان ذکر است در این مراسم دانش آموزان با اهداء لوح سپاس و نیز کارت هدیه مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع: روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون

tajlil az daneshamoozan eyde fetr (2) tajlil az daneshamoozan eyde fetr (3) tajlil az daneshamoozan eyde fetr (1)

 

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون