تبعیض آشکار دولت سابق و بدقولی دولت فعلی در حق مردم شهرستان کازرون/ مردم آنها را نخواهند بخشید

به گزارش سرویس جامعه عصرکازرون؛ حجت‌الاسلام محمد خرسند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته این شهر ضمن آرزوی قبولی عزاداری‌ها و ابراز ارادت‌ها نسبت به امام حسین(ع) اظهار داشت: حمله وحشیانه رژیم پلید و خبیث آل‌سعود با همکاری آمریکا به یمن و کشتار مردم بی‌گناه در مجلس ختم و کشته و زخمی شدن ۹۰۰ نفر بدون شک گریبان آنها و اربابانشان را خواهد گرفت و در آینده‌ای نزدیک شکست خواهند خورد.

وی دل بستن به آمریکای جنایت کار را اشتباه دانست و گفت: اعتماد و دل بستن به آمریکای جنایت‌کار با توجه به اعمال این کشور در سرتاسر دنیا اشتباه است.

تبعیض آشکار دولت سابق و بدقولی دولت فعلی در حق مردم شهرستان کازرون

khorsandامام جمعه کازرون ادامه داد:در یک تصمیم سوال‌برانگیز و تبعیض آشکار در آخرین جلسه دولت سابق به دو شهرستان در استان فارس فرمانداری ویژه داده شد اما به شهرستان کازرون که طبق گفته استاندار همان زمان بیشترین شرایط را داشت این امتیاز داده نشد.

خرسند در ادامه بیان کرد: در اوایل شروع دولت تدبیر و امید با وزیر کشور ملاقاتی داشتم که قول پیگیری فرمانداری ویژه برای شهرستان کازرون را دادند که بعد از گذشت سه سال و اندی هنوز این کار محقق نشده است.

وی در ادامه تصریح کرد: شعار دولت تدبیر و امید بوده است هم تدبیر و هم امید اقتضا می‌کند این حق مردم کازرون به زودی اعاده شود و از وزیر کشور و استاندار فارس و مسولان می‌خواهیم این خواسته به حق کازرون را با جدیت تا حصول نتیجه پیگیری و دنبال کنند که اگر کوتاهی در این مورد صورت بگیر مردم آنها را نخواهند بخشید.

خطیب نماز جمعه کازرون در فراز دیگری از سخنان خود گفت: لازم است امکانات برای نابینایان به ویژه در بحث رفت و آمد به اماکن عمومی و همچنین اشتغال در نظر گرفته شود.

وی روز پیوند اولیا ومربیان و ارتباط بین خانه و مدرسه را مهم برشمرد و تصریح کرد: جلسات انجمن اولیا و مربیان در مدارس باید جدی گرفته شود و اولویت اول در این جلسات باید مسائل تربیتی و آموزشی باشد.

خرسند در ادامه با بیان اینکه بیشتر بیماری‌ها و اضافه وزن‌ها دلیلی بر بی‌تحرکی و کم‌تحرکی است، راه مقابله با این مشکلات را همگانی کردن ورزش دانست و گفت: با ورزش زمینه نشاط و سلامت بیشتر جسمی و روحی در جامعه فراهم می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری فارس از کازرون

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون