بیمارستان موقوفه بهبهانی کازرون بازسازی می شود

به گزارش عصر کازرون ، پیرو پیگیری نوه ارشد مرحوم سیدمحمدحسن بهبهانی جهت احیای ساختمان بیمارستان موقوفه پدربزرگ خود واقع در خیابان شریعتی این شهر، با هماهنگی های انجام شده توسط مدیر دبیرستان دخترانه بهبهانی، جلسه ای بین وی با مسئولان اداره آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه، مسئول دفتر امام جمعه، شبکه بهداشت و درمان و ثبت اسناد و املاک کازرون، در دفتر مدیر دبیرستان برگزار شد.

بنا به این گزارش در این جلسه راجع به خصوصیات ملک و مشکلات ماهیتی آن صحبت هایی مطرح شد و مقرر گردید در وهله اول تولیت مکان توسط نوه ارشد مرحوم بهبهانی اخذ گردد و در ادامه جهت گرفتن مجوزهای لازم با همکاری دیگر ادارات جهت راه اندازی بیمارستان پیگیری لازم صورت گیرد.

طی صحبت های جداگانه ای که مسئولان ادارات شرکت کننده در جلسه داشتند هر کدام قول مساعد دادند که با همکاری و تعامل خوب موانع و مشکلات پیش روی این امر ارزشمند برداشته شود تا بتوان در بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان کازرون قدم مهمی برداشت.

در پایان یاد و خاطره شهید خرسند که در زمان حیات خود پیگیری و همکاری موثری در این زمینه انجام داده بودند، گرامی داشته شد.

از موقوفات مرحوم بهبهانی می‌توان به بخشی از نخلستانهای منطقه خشت، بیمارستان بهبهانی کازرون، دبیرستان دخترانه بهبهانی و… اشاره کرد.

 

منبع: کازرون نما

 

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون