بهره مندی ۳۱ روستای کازرون از مزایای گاز طبیعی

به گزارش عصر کازرون، همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر، طرح گاز رسانی به ۳۱ روستای دهستان دادین در بخش جره و بالاده شهرستان کازرون با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس افتتاح شد.

رئیس اداره گاز شهرستان کازرون، یکشنبه در آیین افتتاح این طرح گاز رسانی، اظهار داشت: طول این شبکه گاز رسانی ۱۴۸کیلومتراست و بیش از ۱۹۰میلیارد ریال برای به انجام رسیدن این طرح هزینه شده است.
علیرضا صفری افزود: با بهره برداری از این طرح افزون بر ۱۰ هزار نفر از روستاییان دهستان دادین از مزایای آن برخوردار می شوند.
همچنین در ادامه سفر یک روزه استاندار فارس به شهرستان کازرون، بهره برداری از چاه آب شماره ۱۸ این شهرستان که با هدف رفع کمبود آب آشامیدنی این منطقه حفر شده، آغاز شد.
رئیس اداره آبفای شهرستان کازرون در مورد این طرح به ایرنا گفت: برای راه اندازی این چاه که از نوع آهکی، به عمق ۳۴۶ متر و با آبدهی ۲۵ لیتر در ثانیه است، بیش از ۳۵ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات خشکسالی هزینه شده است.
عباس صمیمی، میزان لوله گذاری برای خط انتقال این طرح را ۵: ۶ کیلومتر بیان کرد.
آغاز عملیات بازسازی ۱۵ مدرسه در شهرستان کازرون از دیگر طرح هایی است که امروز (سیزدهم بهمن) به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار فارس روند آن شروع شد.
سرفراز موصلی، مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان فارس: در آیین کلنگ زنی یکی از این مدارس که به صورت نمادین در مدرسه دخترانه بهار آزادی شهر کازرون انجام شد، گفت: بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه بازسازی این تعداد واحد آموزشی از محل اعتبارات این اداره کل و همچنین بودجه دولتی تامین شده است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون