بهره‌مندی تمام مشترکان برق از خدمات بیمه‌ای

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع نیروی برق شیراز گفت: تمام مشترکان خانگی و تجاری امکان بهره‌مندی از بیمه حوادث ناشی از برق را در سال ۹۷ دارند .

به گزارش عصر کازرون، حسین صالحی چهارشنبه ۱۴ آذر در جمع خبرنگاران گفت: براساس قرارداد منعقده بین شرکت مادر تخصصی توانیر و شرکت بیمه دی، مشترکان برق خانگی و تجاری، در برابر حوادث ناشی از برق، بیمه شده‌اند .

صالحی خاطرنشان کرد: این بیمه مربوط به جبران خسارت‌های مالی و جانی اعم از فوت، نقص عضو و جبران هزینه‌های پزشکی وارده به دلیل انفجار و آتش‌سوزی ناشی از جریان برق، است .

وی گفت: این بیمه تمام مشترکین برق خانگی و تجاری اعم از شهری، روستایی، عشایری، ساکنین و اشخاص ثالث در عرصه و اعیان مشترک یا اختصاصی، مشاعات ساختمان‌ها و واحدهای مسکونی و تجاری را پوشش می‌دهد.

معاون توزیع نیروی برق شیراز گفت: تمام اداره‌های توزیع برق براساس این قرارداد در صورت مراجعه مشترکین زیاندیده دارای مصرف خانگی و تجاری مشمول این بیمه، ملزم به راهنمایی آنان برای ثبت درخواست و پیگیری وضعیت در سامانه بیمه به نشانی اینترنتی http://bime.tavanir.org.ir هستند .

صالحی خاطرنشان کرد: براساس توافق انجام شده بین شرکت‌های توانیر و بیمه دی، تمام مشترکان برق خانگی و تجاری از تاریخ اول فروردین ماه ۹۷ تا پایان روز ۲۹ اسفند ۹۷ تحت پوشش بیمه حوادث ناشی از انشعاب برق هستند .

معاون توزیع نیروی برق شیراز یادآور شد که تمام مشترکان می‌توانند در صورت بروز حادثه ناشی از برق، در محل سکونت یا کار، ضمن مراجعه به نشانی اینترنتی اعلام شده مربوط به شرکت بیمه، نسبت به ثبت اطلاعات و پیگیری موضوع بیمه، اقدام کنند

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون