عصر کازرون : بهارستان در انتظار روحی نو در بهار نو
دوشنبه, ۲۹ مرداد

رضا دهقانی
تاريخ انتشار: ۰۱ اسفند ۹۴
[print-me target="#single"]

در هر مجلسی وارد می شویم می گویند” به کدام کاندیدا رای می دهی؟” سوالی بسیار سخت و حساس است. من کمی صبر می کنم و می گویم شما چه نظری دارید؟ و هرکسی به ضمن خود شروع به حمایت از کاندیدای محبوب خود می کند و من را بسیار خوشحال می کند که چقدر خوب است، مردم به فکر، و دغدغه مند پیگیر هستند و …

Dehghani_Rezaبه قلم آقای رضا دهقانی: این روزهای نقل و نبات هر مجلسی صحبت از مجلس و بهارستان است و همه امیدوارند بهارستان در دولت تدبیر و امید در بهار نو روح جدیدی در ملت و دولت بدمد. در هر مجلسی وارد می شویم می گویند” به کدام کاندیدا رای می دهی؟”

سوالی بسیار سخت و حساس است. من کمی صبر می کنم و می گویم شما چه نظری دارید؟ و هرکسی به ضمن خود شروع به حمایت از کاندیدای محبوب خود می کند و من را بسیار خوشحال می کند که چقدر خوب است، مردم به فکر، و دغدغه مند  پیگیر هستند و اخبار را بسیار موشکافانه دنبال می کنند. که باید هم همین طور باشد. چرا که قانون در بهارستان به تصویب خواهد رسید و چهار سال نمایندگان ملت ناظر بر قانون گذاری هستند.

برخی به دنبال سخنان جناحین موضع گیری می کنند ، برخی با توجه به حرفهای ریش سفیدان و برخی هم با تحقیق ، پرس و جو کاندیدای محترم/محترمه را انتخاب می کنند. که جزء هر دسته که باشیم باز پیروز این مسابقه این ما هستیم که با اراده تصمیم ، ورود به این حماسه را گرفته ایم.

آری حماسه بزرگ انتخابات، اگر این حماسه بزرگتر از راهپیمایی ۲۲ بهمن و دهه فجر نباشد کمتر هم نیست چرا که ما با انتخاب فرد اصلح ، آینده یک شهر  را رقم خواهیم زد، این نماینده مجلس است که باید از حقوق قانونی ملت پاسداری کند و با دیپلماسی مشکلات جوامع و شهر را حل و بر طرف کند. و با جذب اعتبارات بر کسب و کار، اقتصاد خرد و کلان شهر ، و بر وضعیت اشتغال جوانان تاثیر مثبت بگذارد، و با حمایت از صنعتگران ، کشاورزان و دامپروارن و زحمت کشان روستایی ، وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.

سخن آخر

کازرون شهری به قدمت تقریبا ۲۰۰۰ ساله، با منابع سرشار تاریخی، زیست محیطی ، مذهبی کشاورزی و دامپروری . و متشکل از ۶ بخش و ۶ شهر و ۱۴ روستا دومین شهرستان پرجمیعت استان فارس است. شهرستان کازرون (با این همه پتانسیل اقتصادی و منطقه استراتژیک) را می توان تاثیر گذارترین قطب اقتصادی پسابرجام در استان فارس  قلم داد کرد. امیدوارم با انتخاب فرد اصلح از این حق به حق، شهرستان پاسداری شود.

 

بهترین راهکار نقد کردن شخصیت ها و افکار نیست. بلکه نقشه راه است.

 
ديدگاه هاي کاربران

پاسخ

ديدگاه شما:

آخرین عناوین

تصادف مرگ بار در محور برازجان _ کنارتخته

حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان+عکس

هشدار،کودکان را در معرض این دود قرار ندهید!

انتشار بلندترین شعر معاصر ایران

تکمیل زیرساخت های گردشگری درمحور جهانی ساسانی فارس

برگشت مرغ صادراتی از کشورهای عربی، شایعه یا واقعیت؟

چگونه عطر خانگی درست کنیم؟

۱۱ دمنوش گیاهی آرامبخش را بشناسید

کلاس هایی که معلم ندارند

نایب قهرمانی پهلوانک های کازرونی در فارس+عکس

احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در کازرون

یک کشته در محور ابوالحیات – قائمیه

اهدای عضو به ۶ نفر حیات دوباه بخشید

فارس میزبان جشنواره تابستانه کتاب

بانوی کازرونی قهرمان مسابقه دوچرخه‌سواری فارس

مرجع نظارت بر عملکرد پزشکان در مطب ها کیست؟

آیا اجرای قانون حمایت از کودکان بنیان خانواده را تضعیف می‌کند؟

باورهای غلط در خصوص گرمازدگی و خنک کردن خود

مردم به ریال حقوق می‌گیرند اما به دلار خرج می‌کنند

برخورد پراید و پژو حادثه آفرید