رضا دهقانی

بهارستان در انتظار روحی نو در بهار نو

Dehghani_Rezaبه قلم آقای رضا دهقانی: این روزهای نقل و نبات هر مجلسی صحبت از مجلس و بهارستان است و همه امیدوارند بهارستان در دولت تدبیر و امید در بهار نو روح جدیدی در ملت و دولت بدمد. در هر مجلسی وارد می شویم می گویند” به کدام کاندیدا رای می دهی؟”

سوالی بسیار سخت و حساس است. من کمی صبر می کنم و می گویم شما چه نظری دارید؟ و هرکسی به ضمن خود شروع به حمایت از کاندیدای محبوب خود می کند و من را بسیار خوشحال می کند که چقدر خوب است، مردم به فکر، و دغدغه مند  پیگیر هستند و اخبار را بسیار موشکافانه دنبال می کنند. که باید هم همین طور باشد. چرا که قانون در بهارستان به تصویب خواهد رسید و چهار سال نمایندگان ملت ناظر بر قانون گذاری هستند.

برخی به دنبال سخنان جناحین موضع گیری می کنند ، برخی با توجه به حرفهای ریش سفیدان و برخی هم با تحقیق ، پرس و جو کاندیدای محترم/محترمه را انتخاب می کنند. که جزء هر دسته که باشیم باز پیروز این مسابقه این ما هستیم که با اراده تصمیم ، ورود به این حماسه را گرفته ایم.

آری حماسه بزرگ انتخابات، اگر این حماسه بزرگتر از راهپیمایی ۲۲ بهمن و دهه فجر نباشد کمتر هم نیست چرا که ما با انتخاب فرد اصلح ، آینده یک شهر  را رقم خواهیم زد، این نماینده مجلس است که باید از حقوق قانونی ملت پاسداری کند و با دیپلماسی مشکلات جوامع و شهر را حل و بر طرف کند. و با جذب اعتبارات بر کسب و کار، اقتصاد خرد و کلان شهر ، و بر وضعیت اشتغال جوانان تاثیر مثبت بگذارد، و با حمایت از صنعتگران ، کشاورزان و دامپروارن و زحمت کشان روستایی ، وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.

سخن آخر

کازرون شهری به قدمت تقریبا ۲۰۰۰ ساله، با منابع سرشار تاریخی، زیست محیطی ، مذهبی کشاورزی و دامپروری . و متشکل از ۶ بخش و ۶ شهر و ۱۴ روستا دومین شهرستان پرجمیعت استان فارس است. شهرستان کازرون (با این همه پتانسیل اقتصادی و منطقه استراتژیک) را می توان تاثیر گذارترین قطب اقتصادی پسابرجام در استان فارس  قلم داد کرد. امیدوارم با انتخاب فرد اصلح از این حق به حق، شهرستان پاسداری شود.

 

بهترین راهکار نقد کردن شخصیت ها و افکار نیست. بلکه نقشه راه است.

 

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون