برگزاری یک مسابقه کتابخوانی

به گزارش عصر کازرون ، بخش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» کرده است. این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است که همه خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده می‌خواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

این پایگاه فرصت مطالعه این کتاب را از پانزدهم فروردین تا هجدهم اردیبهشت ماه فراهم کرده است و در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه به صورت آنلاین در سایت  hamdamamketab.ir از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ شب مسابقه کتابخوانی را برگزار می‌کند.

این مسابقه شامل ۲۵ سوال ۴ گزینه‌ای و بصورت آنلاین است و پس از برگزاری در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه نیز نتایج آن اعلام خواهد شد.

به چهار نفر از افرادی که ۱۰۰ درصد پاسخ صحیح داده باشند، به وسیله قرعه‌کشی کارت هدیه ۵۰۰ هزارتومانی اهدا می‌شود و افرادی که بین ۸۰ تا ۹۶ درصد پاسخ صحیح داده باشند، ۱۰ عدد جایزه ۲۰۰ هزارتومانی از طریق قرعه‌کشی دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان برای اطلاع از نحوه‌ی تهیّه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶۶۴۹۳۵۴۸ و ۶۶۴۸۳۶۹۵ تماس حاصل نمایند و یا به نشانی پست الکترونیک book@khamenei.ir پیام ارسال نمایند.

منبع: ایبنا

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون