برگزاری یادواره شهید نصرالله شفیعی در خشت

به گزارش عصر کازرون، سی و یکمین یادواره سردار شهید نصرالله شفیعی تنها شهید استان فارس در نبرد مستقیم با آمریکای جنایتکار و شهدای خلیج فارس با حضور خانواده معظم شهدا، مردم، مسئولین و فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران استان بوشهر، امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در سالن ولایت بسیج بخش خشت از توابع شهرستان کازرون برگزار شد.


فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوشهر در این مراسم ضمن بیان خاطراتی در خصوص رشادت های شهدای خلیج فارس گفت: آن جا که آرمان های راستین دین مبین و ارزش های انسانی در خطر قرار می گیرد ایثار است که راه گشایی می کند و محکم و خلل ناپذیر است.
سردار محمدی بیان کرد: شهدا والاترین سرمایه که همان جان عزیز خود بود را تقدیم کردند و خانواده های آن ها نیز ایثار بزرگی از خود نشان دادند چرا که از فرزند و سرپرست خود برای رضای پروردگار گذشتند و این اخلاصی است که زبان و قلم ناتوان از نوشتن بزرگی آن ها است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خشت نیز عنوان کرد: ایثارگری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران موجب زنده نگه داشتن یاد و راه شهیدان است و اطاعت از ولایت فقیه نیز مهمترین راه پاسداری از آرمان های شهدا است.
خدارحم حاجی زاده اضافه کرد: باید بدانیم که شهدا انسان هایی از جنس خود ما بودند اما با رهاسازی خود از غرور و خودپسندی و تزکیه نفس در راه کمال گام برداشتند.
وی تصریح کرد: با برگزاری مراسم ها، یادواره های شهدا و روایت گری سیده شهیدان در مکان های آموزشی می توان ایثارگری ها و رشادت های شهدا را ترویج داد.
گفتنی است سردار نصرالله شفیعی از شهدای بخش خشت از توابع شهرستان کازرون است که در نبرد مستقیم با آمریکا ۱۶ مهرماه ۱۳۶۶ در جزیره فارسی خلیج فارس پس از درگیری و منهدم کردن یک فروند بالگرد جنگی به فیض شهادت نائل شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون