عصر کازرون : برگزاری کارگاه آموزشی اجرا و فن بیان در کازرون
یکشنبه, ۲۸ مرداد

به همت حوزه معاونت آموزش متوسطهِ آموزش و پرورش کازرون:
تاريخ انتشار: ۱۹ تیر ۹۵
[print-me target="#single"]

رضا جاویدی هدف از برگزاری این کلاسها را تشویق و تقویت قدرت فن گویندگی و مجری گری دانش آموزان علاقمند به این رشته هنری در کازرون برشمرد و افزود: این رشته به دلیل جذاب بودن، علاقمندان زیادی دارد که…

به گزارش سرویس فرهنگ عصرکازرون؛ به همت حوزه معاونت آموزش متوسطهِ آموزش و پرورش کازرون کارگاه آموزشی «مجری گری و فن بیان» برای دانش آموزان متقاضی متوسطه اول و دوم این شهر در حال برگزاری است.

mojrigariرضا جاویدی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش این شهر، هدف از برگزاری این کلاسها را تشویق و تقویت قدرت فن گویندگی و مجری گری دانش آموزان علاقمند به این رشته هنری در کازرون برشمرد و افزود: این رشته به دلیل جذاب بودن، علاقمندان زیادی دارد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کازرون گفت: این کلاسها ابتدا در پنج جلسه به صورت مقدماتی (کلیات، روش ها، برنامه ها، اصول و فنون کار) به دانش آموزان به صورت میدانی و کارگاهی آموزش داده می شود.

جاویدی افزود: در این جلسات مهارت های ارتباطی، قدرت گویندگی، سخن شناسی، راه های افزایش اعتماد به نفس و … به دانش آموزان آموزش داده می شود.

وی اضافه کرد: این کارگاه آموزشی با حضور آقایان رواش و احیایی، دو تن از مجریان توانمند شهرستان کازرون که دارای سوابق درخشانی در این زمینه می باشند، در حال برگزاری است.

لازم به ذکر است در این دوره که برای اولین بار در آموزش و پرورش در حال برگزاری است ۶۰ نفر دانش آموز حضور دارند که در پایان به هنرجویان گواهی شرکت در دوره آموزشی تقدیم می گردد.

منبع: روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون
ديدگاه هاي کاربران

پاسخ

ديدگاه شما: