برگزاری جلسه هماهنگی اجرای طرح پاکسازی دشت برم در محل بخشداری کوهمره نودان

به گزارش دهداری خبرنگار عصرکازرون؛ چهارشنبه بیست و پنجم شهریورماه۹۴، جلسه ای به ریاست یحیی حقیقی بخشدار کوهمره نودان در خصوص ایجاد تعامل و هماهنگی بین دهیاران و دهستان دشت برم و انجمن محیط زیستی میراث پریشان شهرستان کازرون در محل بخشداری برگزار شد.
در ابتدای این جلسه حقیقی بخشدار کوهمره با اشاره به اهمیت و ضرورت پاکسازی و حفظ جنگل بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید نموده و یادآورشد که برای رسیدن به این هدف باید تعامل سازنده بین ادارات دولتی و انجمن های مردم نهاد ایجاد نماییم و همه دهیاریهای تابعه بخش کوهمره آمادگی خود را به منظور پیشبرد این هدف و در راستای همکاری با انجمن میراث پریشان کازرون اعلام می نمایند.
وی گفت: باید بستری فراهم کنیم که نیروهای مردمی و انجمن های مردم نهاد دراین زمینه کمک کنند و قطعا ادرات دولتی به تنهایی در پاکسازی و حفظ جنگل موفق نخواهند بود.
در ادامه این جلسه، سیاح پور مسوول انجمن میراث پریشان شهرستان کازرون به ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در طول یکسال گذشته جهت ساخت سی عدد بشکه جمع اوری زباله و همچنین سایر فعالیتهایی که توسط این انجمن در پاکسازی محیط صورت گرفته است پرداخته و از همکاری بخشداری کوهمره نودان و دهیاری های تابعه قدردانی به عمل آورد.
kohmare-dasht barm
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون