برگزاری جشن ازدواج ۴۰ زوج دانشجوی واحد کازرون

به گزارش سرویس جامعه عصر کازرون؛ حجتالسلام بینا رئیس دفتر فرهنگ اسلامی کازرون ضمن تبریک عید بزرگ غدیر گفت: کارهای بزرگی در بخش فرهنگی دانشگاه انجام میشود اما برپایی جشن ازدواج بسیار مهم و ارزشمند است و باید هر سال تداوم و گسترش پیدا کند.

سپس حجتالسلام حسین بنیادی استاد حوزه علمیه قم با اشاره به عزمت ،ارزش و اهمیت واقعه غدیر، گفت : غدیراز ابعاد مختلف و از جهات متفاوت، دارای درخشندگی خاصی در تاریخ اسلام است و امروزه مردم در این عید بزرگ به شادی و سرور می پردازند و بسیاری از زوج ها منتظر این روز می شوند تا جشن عروسی خود را در این روز بر گزار نمایند.

در ادامه این مراسم گروه تئاتر انجمن نمایشی دوکوهه شهرستان با اجرای گوشهای از هنر نمایشی خود مورد استقبال حاضرین در سالن قرار گرفتند و از بازیگران این نمایش که با عملکرد و بازدهی خوبی همراه بود تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در ادامه این مراسم معنوی مجموعهای از مولودی خوانی و مدیحهسرایی که موجب شور و نشاط محفل ومجلس شد توسط مداح خوش صدا و معروف استان حاجکاظم محمدی از شهر شیراز انجام گردید.

لازم به یادآوری است در حاشیه این مراسم سرود جمهوری اسلامی و آهنگ گل پامچال توسط دسته موزیک پادگان ارتش جمهوری اسلامی به طور زنده برای حاضرین نواخته شد.

تنظیم خبر: اصغر جوکار (خبرنگار آنا)

ezdevaj daneshjooei kazeroon (2) ezdevaj daneshjooei kazeroon (3) ezdevaj daneshjooei kazeroon (1) ezdevaj daneshjooei kazeroon (4)

نظرات بینندگان تعداد نظرات ۳ دیدگاه
 • بهینه سازی سایت ۱ خرداد, ۱۳۹۶۸:۲۶ ب.ظ

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 • زیست شناسی کنکور ۳ تیر, ۱۳۹۶۱۰:۳۰ ب.ظ

  Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و
  مفیده.به کارتون ادامه بدین

 • خرید لایک اینستاگرام ۶ آبان, ۱۳۹۶۶:۳۳ ق.ظ

  Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام.وبسایت جامعی دارید.خیلی زحمت میکشید بابتش و
  ازین بابت کمال تشکر رو دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون