دبیرکل حزب مردمی اصلاحات مدعی شد

برای قرار گرفتن در لیست اصلاح طلبان باید پول خرج کنی!

به گزارش سرویس سیاسی عصرکازرون، حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اختلاف پیش آمده در اردوگاه اصلاح‌طلبان، اظهار داشت: متاسفانه در جریان اصلاحات برخی به دیدگاه‌های  احزاب و تشکل‌های دیگر اصلاح‌طلب توجه ندارند و اختلافاتی که در بسته شدن لیست وجود دارد به این خاطر است.

وی ادامه داد: در شورای عالی اصلاح‌طلبان فقط چند نفر تصمیم‌گیرنده هستند و تاکنون عملکرد شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به نفع‌شان نبوده و اگر قرار باشد لیستی از طریق اصلاح‌طلبان ارائه شود باید همه گروه‌ها و جریانات مورد توجه قرار گیرند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات یکی دیگر از علل اختلافات در بستن لیست را سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان دانست و گفت: متاسفانه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان سیاست‌های غلطی را در پیش گرفته که این موضوع به ضرر این جریان خواهد بود.

فومنی تصریح کرد: شنیده شده که حتی برای حضور اصلاح‌طلبان در لیست باید مبلغی نیز پرداخت شود و برای این موضوع چندین نفر تصمیم‌گیرنده هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اکثر کاندیداهای اصلاح‌طلب خارج از لیست هستند و عده‌ای با باندبازی قصد ورود نزدیکان خود را به لیست دارند و بنده معتقدم در لیست اصلاح‌طلبان به هیچ‌وجه شایسته‌سالاری صورت نگرفته است.

منبع: جهان

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون