برای رفع مشکلات باید جهادی عمل کنیم

به گزارش عصر کازرون، احمدعلی گودرزی فرمانده نیرو انتظامی استان فارس امروز، ۱۷ آذرماه در مراسم یادواره شهدای روستای سیف‌آباد کازرون گفت: شهدا چگونه ایستادن و استقامت کردن در برابر زورگویان را به همه آموختند.
وی در این مراسم که با حضور خانواده شهدا،فرماندار شهرستان کازرون و جمعی از مردم خدای جوی شهرستان کازرون و بخش مرکزی برگزار شد، گفت: رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمنان درس عبرتی برای امروز همه ما باشد.
گودرزی ضمن بیان خاطراتی از جبهه حق علیه باطل افزود: شهدا بیشترین سهم را در جامعه دارند و امروز آنان نظاره‌گر ما و کار ما هستند و باید اعتقاد قلبی داشته باشیم با توجه به آیات و روایات که شهدا حضور دارند.
وی با تأکید بر اینکه منفعل خدمت کردن در کشور ما جایگاهی ندارد، گفت: امروز باید با الگوگیری از شهدا، با روحیه جهادی عمل کنیم تا بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی فارس تأکید کرد که مدال افتخار نیروهای مسلح این است که گوش به زنگ سلاله پیامبر اکرم(ص) مقام معظم رهبری هستند و این راه همان راه شهدا در طول عمر با برکت انقلاب است.
وی با بیان اینکه افتخار و سربلندی نظام به یمن خون مبارک شهداست، گفت: شهدا به آموختند هر زمان در مقابل دشمنان عقب نشینی نکردیم موفق و پیروز بوده‌ایم.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان فار، فرماندار شهرستان کازرون و برخی از فرماندهان و مسئولان شهرستان کازرون از ۱۳ خانواده شهید روستای سیف آباد کازرون تجلیل به عمل آمد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون