باید به سلامت مردم اهمیت بیشتری بدهیم

به گزارش عصر کازرون، در این نشست داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون به همراه برامکی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون ، شریف زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان قائمیه ، اشرف رئیس بیمارستان کازرون ، غلامی رئیس بیمارستان خشت و کنارتخته و ساسانی رئیس بیمارستان قائمیه با بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس در خصوص آخرین وضعیت مسائل بهداشتی بحث و تبادل نظر کردند.

 

در این نشست داریوش دهقان فرماندار شهرستان با بیان اینکه حوزه بهداشت و درمان بسیار مهم و ارزشمند است و باید به سلامت مردم اهمیت بیشتری بدهیم گفت: از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی انتظار داریم توجه لازم به امر بهداشت و درمان داشته باشند.

 

وی ضمن انتقاد از نبود پزشک متخصص در بیمارستان های قائمیه و خشت و کنارتخته اذعان نمود: وجود پزشک متخصص در بیمارستان ها خواسته و مطالبه به حق مردم شهرستان کازرون است و این موضوع باید مورد توجه و در دستور کار مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان فارس قرار گیرد.

وی در ادامه افزود : مسئولان باید به صورت شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند و هیچ گونه کم کاری در خدمات رسانی به مردم پذیرفتنی نیست.

 

وی در ادامه به بیان مشکلات و کمبودهای بیمارستانهای کازرون، قائمیه ، بالاده و خشت و کنارتخته پرداخت و جهت مرتفع نمودن آنها درخواست مساعدت و همکاری کرد.

 

روسای بیمارستانهای شهرستان کازرون نیز در این جلسه در زمینه مسائل و مشکلات موجود گزارشاتی را ارائه نمودند.

 

بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس نیز در پایان ضمن جمع بندی مطالب مطرح شده ، بر حل مشکلات و مسائل تاکید کرد.

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون