اهدای ۱۰۰ میلیون تومان به دو تیم هندبال کازرون

به گزارش عصر کازرون، عنایت الله رحیمی در مراسم تقدیر از بازیکنان لیگ برتر هندبال فارس، بیان کرد: نگاهی که در حوزه ورزش در جریان است نگاهی تاکتیکی نیست و ورزش نقش مثبتی در جامعه با توجه به افزایش روحیه، نشاط و امید افرینی دارد.

استاندار فارس با ابراز خرسندی از درخشش هندبالیست‌های استان فارس گفت: ورزشکاران نماینده استان فارس در سطح ملی و نماینده کشور در سطوح بین المللی هستید و به عنوان سفیر پرچم کشور را بر سکو‌های قهرمانی به اهتزاز در می‌آورید.


نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه در حد مقدورات از تیم‌های ورزشی حمایت خواهیم کرد، گفت: این حمایت از تیم‌های ورزشی بانوان دو چندان خواهد بود چرا که در ادوار گذشته امکان حضور در میادین ورزشی برای این قشر کمتر فراهم بوده است.


وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های ورزش استان فارس در دولت دوازدهم جهش آشکاری داشته است افزود: در ۶ سال گذشته، نگاهی عدالت محور به همه شهر‌ها و روستا‌های استان شده و حداقل امکاناتی که تامین آن‌ها میسر بوده در اختیار مردم همه نقاط استان قرار گرفته است.


رحیمی با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی استان به ویژه در رشته هندبال یادآور شد: بی شک پرداختن به یک شهر و شهرستان هدف اصلی ما را محقق نخواهد کرد بلکه رویکرد مدیریت استان توجه به همه نقاط استان در کنار هم است.


استاندار فارس همچنین به تنگنا‌ها و مشکلات اقتصادی که در حال حاضر کشور با آن مواجه شده اشاره کرد و افزود: بی شک ورزشکاران و جامعه ورزشی ما می‌دانند مطالبات باید معقول و منطقی و بر اساس توان و مقدورات موجود باشد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون