انهدام ۱۰ باند سارق حرفه‌ای در کازرون

به گزارش عصر کازرون، فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از شناسایی و انهدام ۱۰ باند سارق و کشف یک هزار و ۳۲۷ فقره انواع سرقت خبر داد.

سرهنگ محمد عبادی‌نژاد فرمانده انتظامی شهرستان کازرون بیان کرد: یکی از اولویت‌های مهم در سال ۱۳۹۸ پیگیری و مقابله همه جانبه با جرایم سرقت بود که با تلاش ماموران پلیس آگاهی و مشارکت شهروندان، تعداد ۱۰ باند مجرمانه فعال در ارتکاب سرقت‌های مهم و خرد شناسایی و دستگیر شدند.

او ادامه داد: با تلاش ماموران انتظامی در سال قبل، ۷۴۵ نفر سارق دستگیر و یک هزار و ۳۲۷ فقره انواع سرقت کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان کازرون افزود: کاهش ۱۰۰ درصدی سرقت مسلحانه، ۶۹ درصدی سرقت به عنف، ۲۴ درصدی خودرو، ۳۰ درصدی منزل، مهار ۱۰۰ درصدی سرقت جیب بری و منفی بودن آمار وقوع سرقت بانک و سرقت از مغازه‌های طلافروشی از اقدامات شاخص این شهرستان در سال ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته بوده است.

سرهنگ عبادی نژاد تصریح کرد: اگر شهروندان توصیه‌های پلیس و نکات ایمنی از جمله رها نکردن منزل خالی از سکنه، خودداری از نگهداری طلاجات در منزل و انتقال به صندوق امانات بانک‌ها، نصب دوربین‌های مدار بسته در اماکن تجاری و خصوصی، رها نکردن وسیله نقلیه در معابر و خیابان‌ها، استفاده از پارکینک، خودداری از نگهداری اموال با ارزش و اوراق بهادار در داخل خودرو و مراقبت بیشتر دامداران از احشام خود را رعایت کنند شرایط امنیتی بهتری در سطح شهرستان ایجاد خواهد شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون