طی انتخاباتی در دانشگاه آزاد اسلامی کازرون صورت پذیرفت

انتخاب اعضای شورای کانون نشر اندیشه‌های نو +اسامی

به گزارش گروه دانشگاه عصرکازرون؛ چهاردهمین  دوره انتخابات کانون اسلامی سیاسی نشر اندیشه های نو دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در تاریخ سی ام آذرماه ۹۴ از ساعت ۹ الی ۱۳در محل سالن کنفرانس دانشگاه برگزار گردید و از مجموع آرای ماخوذه افراد زیر به عنوان اعضای شورای کانون انتخاب گردیدند.
entekhabat kanoon nashr2
رویا زارع زاده دبیر پیشین این تشکل دانشجویی با بیان این که سطح مشارکت دانشجویان در این انتخابات نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری را داشته است اظهار داشت:تشکل نشر اندیشه اندیشه های نو دانشگاه آزاد همواره تشکلی به دور از هیاهوهای سیاسی و متعلق به تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است.
وی در مورد حواشی موجود در برگزاری انتخابات این تشکل گفت: متاسفانه با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی برخی جریان های سیاسی خارج از دانشگاه با ارایه لیست قصد تاثیر گذاری بر روند برگزاری این تشکل را در سر می پروراندند که خوشبختانه دانشجویان دانشگاه آزاد با درایت و شجاعت خویش اجازه دست اندازی این جریان معلوم را ندادند.
زارع زاده تصریح کرد:پویایی دانشگاه نشان از رشد و تعالی جامعه است و خوشبختانه با تغییر مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون شاهد توجه بخش مدیریتی به افکار خلاق وایجاد همدلی در میان دانشجویان هستیم.
این فعال دانشجویی از حضور در همایش سراسری اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران(سادا) در مشهد خبر داد و افزود:امیدواریم بتوانیم در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و مطالبات مقام معظم رهبری از جنبش دانشجویی موثر واقع شویم.
اسامی اعضای جدید تشکل دانشجویی نشر اندیشه نو دانشگاه ازاد اسلامی واحد کازرون:
۱-آرزو شیری
۲-حسین امیری
۳-امین زارع
۴-سید یحیی موسوی
۵-بهنام بهمنی
۶-میلاد فرهادی
۷-حدیث امین نژاد
۸-مریم فرجی
۹-رضا مینایی
۱۰-عصمت شیروانی
۱۱-علی حسینی
  تنظیم خبر: رحیم زارع
entekhabat kanoon nashr3
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون