امروز نیازمند تدوین سند فرهنگی در سطح شهرستان هستیم

به گزارش عصر کازرون، داریوش دهقان فرماندار کازرون در جلسه طلاب و فضلای کازرونی مقیم قم که شب گذشته در ساختمان مجمع طلاب و فضلای فارس برگزار شد اظهار داشت: بنده نسبت به جایگاه روحانیت اعتقاد قلبی داشته و یکی از دلائل اصلی عدم انحراف انقلاب، حضور روحانیت بوده است.

وی ابراز داشت: یکی از تفاوت های اصلی انقلاب اسلامی ایران با انقلاب های دیگر، وجود رهبر و مبانی در این انقلاب بوده است؛ مردم می دانستند که برای چه انقلاب می کنند و این نسخه توسط روحانیت به مردم رسیده است.

فرماندار کازرون خاطرنشان ساخت: تئوریسین انقلاب اسلامی ایران، روحانیت بوده و دشمن هم می داند تا زمانی که بین مردم و روحانیت جدایی نباشد، نمی تواند این انقلاب را منحرف سازد.

دهقان تصریح کرد: امروز هجمه های بسیاری بر علیه روحانیت وجود دارد؛ چراکه به دنبال جدایی مردم و روحانیت از یکدیگر هستند.

وی بیان داشت: اشخاصی که لباس مقدس روحانیت بر تن داشته و سایر افراد مسئول در این جامعه باید دست به دست یکدیگر داده تا بتوانیم به وظایف اصلی خود دست پیدا کنیم.

فرماندار کازرون اظهار داشت: تنها راهی که به عدم آسیب انقلاب می انجامد، تربیت کارگزار برای این انقلاب است؛ ایراد به همه ماست که در این زمینه ورود نکرده و کارگزاران مناسب برای مناصب گوناگون تربیت نکرده ایم.

دهقان ابراز داشت: امروز ایران اسلامی در تولید فکر برای حوزه اطلاعات و امنیت سرآمد دنیاست؛ اما در حوزه فرهنگ و اقتصاد، فعالیت های مناسبی انجام نشده است و باید در این عرصه ها ورود کرد.

وی خاطرنشان ساخت: امروز خوشبختانه همگرایی مناسبی میان مسئولین و امام جمعه شهرستان وجود داشته که در این راستا شاهد خروجی های مناسبی بوده ایم.

فرماندار کازرون تصریح کرد: امروز وضعیت اقتصادی مناسبی نداریم؛ اما کارها نخوابیده و با مشکلات فراوان در حال فعالیت هستیم.

دهقان بیان داشت: امروز نیازمند وحدت، همدلی و همکاری در سطح شهرستان هستیم؛ باید نسخه ای که در جنگ اجرا کردیم، امروز پیاده نماییم.

وی اظهار داشت: امروز نیازمند تدوین سند فرهنگی در سطح شهرستان هستیم و از شما طلاب و فضلا خواستاریم که این سند را تدوین نموده تا وظیفه هر مسئول مشخص شده و کارها به پیش برود.

فرماندار کازرون ابراز داشت: در سالی که گذشت بیش از سه میلیارد تومان در حوزه فرهنگی در شهرستان کازرون هزینه کرده ایم.دهقان خاطرنشان ساخت: در راستای رفع مشکلات، یکشنبه هر هفته، دیدارهای مردمی داشته و کار همه عزیزان پیگیری می شود.

وی تصریح کرد: از سال گذشته تا به امروز بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در شهرستان هزینه شده و این هزینه ها و فعالیت ها ادامه دارد.فرماندار کازرون بیان داشت: فعالیت های بسیاری در حوزه آب، گاز، بهداشت، برق، راه و … در منطقه انجام شده که خوشبختانه کارهای خوبی بوده است.

دهقان در پایان اظهار داشت: کازرون دریایی از ظرفیت است که اگر بتوانیم این ظرفیت ها را به اجرا دربیاوریم، کازرون گلستان خواهد شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون