امام‌ جمعه‌ کازرون در نشست هم اندیشی حل مشکلات فرهنگی عنوان کرد:

ما با شادی‌ و سرور مردم مخالف نیستیم، اما…

به گزارش سرویس جامعه عصرکازرون؛ حجت الاسلام محمد خرسند، شنبه، نوزدهم تیرماه۹۵، در نخستین نشست هم فکری و هم اندیشی برای حل مشکلات فرهنگی شهرستان کازرون بیان داشت: با توجه به هجمه فرهنگی دشمنان، مهمترین دغدغه ما در حوزه فرهنگی باید مقابله با این هجمه و احیای ارزش های والای اسلامی باشد.

امام جمعه کازرون گفت: ما با شادی و سرور مردم مخالف نیستیم اما آنچه که ضروری است به درستی به آن توجه شود این است که بین اجرای برنامه های شاد و نشاط آفرین و ابتذال باید تفاوت قائل شد.
امام جمعه کازرون افزود: هنر هنرمند اگر در خدمت انقلاب باشد و آثار فاخری تولید کند که تا نسل ها همچنان باقی بماند ، چنین هنری ارزشمند و قابل ستایش است.
خرسند ادامه داد: برای رسیدن به نتیجه عینی در حوزه فرهنگ باید اینگونه نشست ها به صورت منظم و مستمر برگزار شود و راهکارهایی که در آن ارائه می شود باید قابلیت اجرایی و عملیاتی داشته باشد.
در این دیدار که جمعی از هنرمندان، نخبگان، دانشجویان، استادان و طلاب شهرستان کازرون حضور داشتند در مورد مسائلی از جمله مسائل و مشکلات تفرجگاه های کازرون، مشکلات ازدواج جوانان، تشکیل هیات مذهبی هنرمندان، ایجاد پارک فرهیختگان و چگونگی حل مشکلات هنرمندان این شهرستان بحث و تبادل نظر شد./ایرنا

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون