افزایش آمار کرونایی ها در کازرون

به گزارش عصر کازرون، بندر برامکی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون با اشاره به شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در کازرون، اظهار کرد: آزمایش ۳ نفر دیگر در شهرستان کازرون مثبت شد و تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان، به ۸۴ نفر رسید.

او با بیان اینکه از مبتلایان به کووید ۱۹ در شهرستان کازرون ۶۷ نفر بهبود یافته اند، اضافه کرد: ۲ نفر در بیمارستان بستری هستند و ۱۱ نفر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون افزود: پیش از این، تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان کازرون ۸۱ نفر بوده و ۴ نفر نیز جان باخته بود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون با بیان اینکه کرونا با هیچ کس شوخی ندارد، مردم این ویروس را جدی بگیرند، تصریح کرد: شهروندان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامتی خود، خانواده و جامعه، ارتباط مستقیم اجتماعی را کم کرده، در خانه بمانند و از تردد‌های غیرضروری خودداری کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان فارس تا امروز سه شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۶ هزار و ۹۷۰ نفر بوده است و ۱۱۶ نفر از آن‌ها جان خود را دست داده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون