اعزام اولین گروه جهادی و کمک های مردم کازرون به لرستان

به گزارش عصر کازرون، سرهنگ پاسدار شهرام افشاریان گفت: ۴۰بسیجی و پاسدار در قالب تیم‌های جهادی، به لرستان اعزام شدند که براساس نیاز و دستورالعمل مسئولین مدیریت بحران در آن استان به امور امداد و نجات، خدمات‌رسانی، عمرانی و امور تعمیراتی مشغول خواهند شد.

وی بیان کرد: اولین کامیون حامل کمک‌های مردمی شهرستان کازرون نیز بارگیری شد که شامل وجوه نقد و کالاهای مورد نیاز سیل‌زده‌گان به ارزش ۴۰میلیون تومان‌ است.
افشاریان با اشاره به اینکه مناطق گسترده‌ای در استان لرستان درگیر سیلاب شده اند گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی ادامه دارد و لازم است مردم خونگرم و انقلابی شهرستان کازرون همچنان در یاری رسانی و تامین مایحتاج زیستی و ضروری هموطنانمان در لرستان همکاری نمایند.
افشاریان از مردم خواست تا با مراجعه به مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر، اقلام مورد نیاز اعم از انواع کنسرو، خشکبار، نان خشک، لباس گرم، لوازم بهداشتی، آب معدنی، لوازم‌التحریر، چادر و سایر اقلام زیستی سیل‌زدگان را برای ارسال به استان لرستان، تحویل دهند.
تعداد ۳۲۰۰ قوطی کنسرو، ۵۶ کیسه برنج، ۸۰ قوطی روغن، ۱۰قوطی رب، ۲۵مایع ظرفشویی، ۶۰ دست پوشاک و لباس گرم، ۱۶۰ کیسه لوازم بهداشتی، ۹۷ کارتن کیک و کلوچه و شیرینی، یک کارتن تاید، ۲۰قوطی شامپو، یک تخته چادر مسافرتی، ۴۰کارتن خرما، ۲۱ تخته پتو، ۲۰۰ بسته نان خشک بخش عمده کالاهای اهدایی مردم عزیز شهرستان کازرون بوده است.
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون