اعتبار هشت میلیارد تومانی برای توسعه فاضلاب شهر کازرون

به گزارش عصر کازرون، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: دولت آمادگی دارد دو هزار و ۸۰۰ قطعه زمین در فارس را برای ساخت مسکن مددجویان به کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار کند.

عنایت اله رحیمی چهارشنبه در شورای اداری شهرستان کازرون که با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور برگزار شد، افزود: ۴۸۰ واحد مسکونی مسکن مهر بدون متقاضی با حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان کازرون وجود دارد که دولت آماده تحویل این واحدها به کمیته امداد این شهرستان است تا تکمیل و در اختیار مددجویان قرار گیرد.
وی ادامه داد: دولت یازدهم و دوازدهم در برنامه ششم توسعه و بودجه سالانه در راستای تحقق عدالت اجتماعی طرح ریزی لازم را داشته است تا اقشار ضعیف و محرومان، کمترین آسیب و فشار را متحمل شوند.
وی اضافه کرد: طبیعی است که در شرایط اقتصادی موجود، آحاد ملت و به ویژه قشر ضعیف جامعه فشارهایی را تحمل خواهند کرد اما قطعا بزودی از این گردنه سخت اقتصادی نیز عبور خواهیم کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی افزود: در شرایطی که دشمنان مدعی بودند که مردم سالگرد چهلم انقلاب را نخواهند دید اما این آرزو را به گور خواهند برد.
وی با تاکید بر اینکه خدماتی که در طول این چهار دهه به مردم فارس داده شده است، قابل طرح و دفاع است، گفت: قبل انقلاب در فارس تنها هزار کیلومتر راه آسفالت وجود داشته که اکنون این آمار به ۱۷ هزار و ۵۰۰ کیلومتر افزایش پیدا کرده است که ۲۵۰ کیلومتر از این ارقام، آزادراه است.
رحیمی ادامه داد: فارس قبل از انقلاب اسلامی حتی یک متر راه آهن نداشت اما اکنون ۶۰۰ کیلومتر ریل آهن در این استان وجود دارد و علاوه بر این، یک هزار کیلومتر راه آهن نیز در دست احداث است.
وی در ادامه سخنان خود افزود: هشت میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فاضلاب شهر کازرون در نظر گرفته شده است که بزودی تخصیص پیدا می کند و در سال ۹۸، شبکه فاضلاب این شهر تکمیل می شود.
شهرستان کازرون در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.
پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارشنبه در آغاز سفر ۲ روزه به استان فارس، به شهرستان کازرون سفر و در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون