ارسال دومین محموله کمک‌رسانی کازرون به مناطق سیل‌زده

به گزارش عصر کازرون، سرهنگ شهرام افشاریان در جمع خبرنگاران از ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی شهرستان کازرون به هموطنان سیل زده خبرداد و اظهار داشت: در کمتر ازسه روز معادل ۱۳۲میلیون تومان اجناس مختلف به همت مردم و سپاه جمع‌آوری و ارسال شد.

وی از اعزام یک گروه جهادی ۴۲ نفری به مناطق سیل زده پل‌دختر اشاره کرد و افزود:  عمده این گروه جهادی از جوانان پرشور و افراد متخصص بوده که چندین روز است شروع به کار کرده‌ و آماده خدمات رسانی به سیل‌زدگان هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون ادامه داد:  با کمک‌های موثر مردم تا امروز ۲ محموله که شامل اقلام مختلف به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی با بیان اینکه محموله اول چهارتن و معادل ۳۲‌میلیون تومان و محموله دوم ۲۵ تن از اقلام مورد نیاز مردم لرستان ارسال است گفت: در مجموع بیش از ۱۷۰ میلیون تومان در چند روز گذشته مردم شهرستان کازرون از طریق مجموعه سپاه به مردم سیل زده لرستان کمک کردند.

وی گفت: علیرضا رئیسی از نیروهای بسیجی جهادی اعزامی از شهرستان کازرون به پل دختر هنگام کمک به آسیب دیدگان مقدار ۱۰۰ میلیون تومان طلا و جواهرات پیدا می‌کند و به صاحب آن تحویل می‌دهد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون