اخذ شهریه های نجومی در مدارس به بهانه فوق برنامه ممنوع

به گزارش عصر کازرون، قاسم  احمدی  لاشکی درباره وضعیت  نرخ مدارس غیر انتفاعی در  کشور،گفت:  اتخاذ  نظارت مردمی  بر وضعیت  اخذ شهریه های آموزشی در مدارس  غیر دولتی  به سادگی امکان پذیر است زیرا سامانه‌ای در مدارس غیر انتفاعی  تعبیه شده است که نرخ های  قانونی در آن مشخص شده است.

 نماینده مردم نوشهر  وچالوس در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه والدین دانش آموزان قبل از ثبت نام فرزندانشان در مدارس غیرانتفاعی  از  نرخ های قانونی شهریه اطلاع کسب کنند تصریح کرد: تمام مدارس  غیر  انتفاعی براساس ظرفیت های که طبق قانون مشخص شده است که می توانند بهای آموزشی از دانش آموزان دریافت کنند.

نظارت  مردمی  بر  وضعیت نرخ های مدارس غیرانتفاعی  ضروری است

 احمدی لاشکی افزود:نظارت  مردمی  بر  وضعیت نرخ های مدارس غیرانتفاعی  ضروری است بنابراین والدین دانش آموزان می توانند پس از تفاوت میان نرخ  های مصوب قانونی با اخذ شهریه در مدارس،  تخلفات فوق  را گزارش دهند تا  از سوء استفاده برخی افراد در حوزه های مختلف جلوگیری بعمل آید .

اخذ   شهریه های نجومی در مدارس به بهانه  فوق برنامه ممنوع

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نظارت  مردمی  بر  وضعیت نرخ های مدارس غیرانتفاعی   امکان پذیر است  یادآورشد: اخذ  شهریه های نجومی در مدارس به بهانه  فوق برنامه ممنوع است زیرا مدارس بر حسب  قابلیت های که دارند که می توانند  مبالغی   را به عنوان شهریه  از دانش آموزان کسب کنند.

منبع: خانه ملت

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون