اختصاص بودجه ۳۷ میلیاردی برای رفع کم آبی در شهرستان کازرون

به گزارش عصر کازرون، فرماندار کازرون گفت: ۳۷ میلیارد تومان برای حل مشکل کم آبی در ۱۰۰ روستای این شهرستان اختصاص یافت.داریوش دهقان چهارشنبه در نشست خبری افزود:این مقداراعتبار برای اجرای ۱۰۰ پروژه آب رسانی تخصیص یافته است که این طرح ها یا در حال مطالعه یا در حال مناقصه و یا درحال اجراست.
وی به مشکلات نوسانات بوجود آمده در قیمت ها اشاره کرد و گفت: اگر برخی از این پروژه ها به کندی پیش می روند به دلیل نوسانات قیمت است که در خرید تجهیزات برای پیمانکاران وجود دارد.
دهقان ادامه داد: امسال یک و نیم میلیارد تومان از سوی استاندار فارس برای ادامه کار تونل محرم اختصاص یافته است که علاوه بر این پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومان دیگر اعتبار داده شده است که در حال پیگیری هستیم.
فرماندار کازرون به بحث ثبت جهانی آثار تاریخی بیشاپور اشاره کرد و افزود: ثبت مجموعه تاریخی بیشاپور اتفاق بسیار بزرگ وموثری در صنعت گردشگری کازرون است.
دهقان گفت:کارهای زیادی داریم تا با کمک سرمایه گذاران و توسعه مناطق بوم گردی بتوانیم گردشگران بسیاری را در این شهرستان جذب کنیم.
فرماندار کازرون افزود: امروز باید به دنبال سرمایه گذار باشیم تا بتوانیم رونق اقتصادی را در کازرون بهبود بخشیم.
فرماندار کازرون در این نشست به تلاش برای حل مشکل بیمارستان امام علی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون اشاره کرد و گفت: در جلسه ای که با اعضای بنیاد برکت داشتیم مبلغ ۱۴ میلیارد تومان برای تجهیزو راه اندازی بیمارستان امام علی اختصاص داده شد.
وی همچنین گفت: بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان طرح گازرسانی در شهرستان آماده بهره برداری است که بزودی مردم منطقه از این طرح ها بهره مند خواهند شد.
دهقان به تاخیر در راه اندازی بیمارستان قائمیه اشاره کرد و گفت: این بیمارستان با حدود ۵ میلیارد تومان تجهیز شده است و آماده بهره برداری است اما چون نواقص کوچکی در آن وجود دارد قرارشد پس از رفع این نواقص در آینده نزدیک مردم این بخش از این مرکز درمانی بهره مند شوند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون