آغاز به کار جشنواره دانشگاهی حرکت در کازرون

به گزارش سرویس دانشگاه عصر کازرون ، معاون فرهنگی دانشگاه سلمان کازرون پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه هشتمین جشنواره دانشگاهی حرکت که با حضور اساتید، هیئت رئیسه دانشگاه، کارکنان، مدیران و دانشجویان برگزار شد اظهارداشت: جشنواره حرکت به‌عنوان تجلی‌گاه اراده علمی دانشجویان، آنچه را آموخته‌اند به نمایش می‌گذارند.

مهدی رضایی گفت: هر چقدر جشنواره حرکت محصولات علمی ملموس و کارآمد را شامل شود میزان موفقیت دانشگاه در ارائه علوم بهتر و مفیدتر به جامعه را نشان می‌دهد.

معاون فرهنگی دانشگاه سلمان فارسی کازرون اظهار داشت: این جشنواره گامی در جهت آماده‌سازی تکنولوژی و علمی دانشجویان برای وارد شدن به جامعه و سرآغازی برای ارائه هر چه بهتر خدمات به کشور است.

رضایی تصریح کرد: برگزاری مداوم جشنواره حرکت یادآور این است که علم و هنر باید وسیله‌ای برای پیشرفت کشور، جامعه و انسان باشد و به ایجاد رفاه و ثروت بیشتر برای همگان منتهی شود.

 معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سلمان فارسی کازرون با اشاره به شعار امسال و حمایت از کالای ایرانی اظهارداشت: حمایت از کالای ایرانی باعث می‌شود شرکت‌های دانش بنیان و تولیدکنندگان با دلگرمی بسیار قدم‌های محکمی برای پیشرفت میهن بردارند.

هشتمین جشنواره دانشگاهی حرکت به مدت سه روز از ۲۳ اردیبهشت ماه در دانشگاه برپا شده است.

 

منبع: فارس

 

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون