عصر کازرون : آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینما
دوشنبه, ۲۹ مرداد


تاريخ انتشار: ۱۲ مرداد ۹۷
[print-me target="#single"]

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده سینماها توسط پخش‌کنندگان این آثار اعلام شد.

به گزارش عصر کازرون، علی سرتیپی _ مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران _درباره آمار فروش سه فیلم‌ سینمایی «هزارپا»، «تگزاس» و «دلم می‌خواد» به ایسنا گفت: فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی که در پنجمین هفته اکران خود قرار دارد با در اختیار داشتن ۱۳۷ سالن سینمایی در کشور ۱۸ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او ادامه داد: فیلم سینمایی «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی با نمایش در ۶۵ سالن سینمایی تاکنون ۱۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان فروش داشته است؛ این فیلم در هفته ۱۵ اکران خود قرار دارد. همچنین فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا با در اختیار داشتن ۲۷ سالن سینمایی در تهران و شهرستان و پس از هشت هفته نمایش، یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

آمار فروش فیلم سینمایی «دم سرخ‌ها» که از ۱۰ مردادماه روی پرده سینماها رفته است به گفته روابط عمومی پخش «نسیم صبا» در مجموع ۱۱۵ میلیون تومان بوده است که از این مقدار به تفکیک ۴۵ میلیون تومان در روز چهارشنبه و ۷۰ میلیون تومان در روز پنجشنبه بوده است؛ این اثر به کارگردانی آرش معیریان در ۲۳ سینما در تهران و ۱۲ سینما در شهرستان‌ها به نمایش درمی‌آید.

احمد مختاری – مدیر پخش «هدایت فیلم» – درباره آمار فروش فیلم سینمایی «من دیوانه نیستم» اظهار کرد: فیلم سینمایی «من دیوانه نیستم» به کارگردانی علیرضا امینی که از سوم مردادماه روی پرده سینماها رفته است تاکنون با نمایش در ۳۰ سینما در شهرستان و ۱۸ سینما در تهران، ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او اضافه کرد: فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی نیز که اکنون فقط در سه سینما در تهران و ۱۵ سینما در شهرستان‌ها نمایش داده می‌شود، چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم از ۱۲ اردیبهشت ماه روی پرده سینماها رفته است.

فیلم سینمایی «مرداد» به کارگردانی بهمن کامیار نیز به نقل از روابط عمومی شرکت پخش «درخشان آفتاب عالمتاب» بعد از پنج هفته اکران و نمایش در ۳۰ سالن سینمایی در تهران و شهرستان‌ها، ۱۱۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیاض پارسیان _مدیرپخش سیمای مهر_ درباره آمار فروش فیلم سینمایی «دارکوب» بیان کرد: فیلم سینمایی «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی که در پنجمین هفته اکران خود قرار دارد با نمایش در ۶۵ سالن سینمایی، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

حبیب اسماعیلی _مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان_ درباره میزان فروش فیلم سینمایی «به وقت خماری» و «کاتیوشا» گفت: فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی که از ششم تیرماه روی پرده سینماها رفته، با نمایش در ۵۰ سالن سینمایی در تهران و شهرستان‌ها، یک میلیارد و صد میلیون تومان فروش داشته است. همچنین فیلم سینمایی «کاتیوشا» ساخته علی عطشانی با در اختیار داشتن ۸۰ سینما تاکنون ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است، این اثر از سوم مردادماه روی پرده سینماها قرار گرفته است.

همچنین فیلم سینمایی «خاله قورباغه» به کارگردانی افشین هاشمی طبق اعلام دفتر تهیه‌ی این فیلم تا روز چهارشنبه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

منبع: ایسنا
ديدگاه هاي کاربران

پاسخ

ديدگاه شما:

آخرین عناوین

تصادف مرگ بار در محور برازجان _ کنارتخته

حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان+عکس

هشدار،کودکان را در معرض این دود قرار ندهید!

انتشار بلندترین شعر معاصر ایران

تکمیل زیرساخت های گردشگری درمحور جهانی ساسانی فارس

برگشت مرغ صادراتی از کشورهای عربی، شایعه یا واقعیت؟

چگونه عطر خانگی درست کنیم؟

۱۱ دمنوش گیاهی آرامبخش را بشناسید

کلاس هایی که معلم ندارند

نایب قهرمانی پهلوانک های کازرونی در فارس+عکس

احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در کازرون

یک کشته در محور ابوالحیات – قائمیه

اهدای عضو به ۶ نفر حیات دوباه بخشید

فارس میزبان جشنواره تابستانه کتاب

بانوی کازرونی قهرمان مسابقه دوچرخه‌سواری فارس

مرجع نظارت بر عملکرد پزشکان در مطب ها کیست؟

آیا اجرای قانون حمایت از کودکان بنیان خانواده را تضعیف می‌کند؟

باورهای غلط در خصوص گرمازدگی و خنک کردن خود

مردم به ریال حقوق می‌گیرند اما به دلار خرج می‌کنند

برخورد پراید و پژو حادثه آفرید